O nas

Nasz ośrodek szkolenia kierowców jest jedyną w swoim rodzaju placówką dydaktyczną, która łączy profesjonalizm z przyjazną atmosferą. Nasi instruktorzy to ludzie z pasją, których priorytetem jest wyszkolenie kierowców, radzących sobie w każdej sytuacji na drodze. Korzystając z nowoczesnych programów szkoleniowych, dbają oni o wysoki poziom kursów i przekazywanie merytorycznej wiedzy w łatwy i przyjemny sposób.

Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B, C i D, a także specjalistyczne szkolenia związane z bezpieczna jazdą, takie jak kurs jazdy defensywnej, kurs jazdy ekonomicznej i kurs doskonalenia techniki jazdy. Korzystamy z wysokiej klasy samochodów i urządzeń, które wspierają proces zdobywania wiedzy i umiejętności. Posiadamy własny plac manewrowy i tor poślizgowy, oraz symulator jazdy wyposażony w różnorodne scenariusze niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Uczestnicy kursów mogą liczyć na bogate materiały szkoleniowe, oparte o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

W naszej szkole mieszczą się sale wykładowe wyposażone w nowoczesne systemy nauczania i interesujące źródła wiedzy. Zawsze dbamy o miłą i bezstresową atmosferę, która sprzyja nauce. Plan zajęć dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową kadrę, dzięki której nauczysz się jak stać się lepszym kierowcą.

biuro@odtj.net
JAZDA DEFENSYWNA